Psy od zawsze były moją pasją. W 2005 roku do mojej rodziny dołączyła suczka mieszańca labradora Neska. Wraz z jej pojawieniem rozpoczęła się moja przygoda szkoleniowa. Zaczęłam szkolić Neskę sama na własne potrzeby. Moje zamiłowanie do psów i pracy z nimi wciąż rosło i rozwijało się. W 2009 Neska była na tyle ułożona i bezproblemowa, że mogłam sobie pozwolić na kolejnego psa. W tym samym czasie idąc za głosem serca, rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku „Kynologia”. Kiedy w moim domu pojawił się nowy psiak rasy Flat Coated Retriever, postanowiłam jego szkoleniem zająć się profesjonalnie, w związku z tym udałam się na szkolenie. Tak narodziła się moja kolejna pasja, kolejne wyzwanie - szkolenie psa myśliwskiego.

Moim mottem jest: chcieć to móc. Z wielką przyjemnością zarażę tą wspaniałą pasją innych. Jestem osobą, która nie boi się wyzwań. Jeżeli się czemuś poświęcam, to oddaje się temu w całości. Nie podejmuję się rzeczy, których nie potrafię i na których się nie znam. Obserwując  otoczenie, zaobserwowałam wielu właścicieli, którzy borykają się z problemami wychowawczymi ze swoimi pupilami i nie wiedzą jak się do tego zabrać. To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że moja pomoc może rozwiązać ich problemy.

Priorytetem mojej działalności jest edukacja w zakresie świadomego posiadania i kształcenia psa oraz zdrowego i aktywnego trybu życia. Proponuję najnowsze techniki i metody pracy przy użyciu renomowanych i sprawdzonych produktów oraz technik szkoleniowych. Szkółka AktywniRazem powstała dzięki Wam. Wasze potrzeby są naszymi potrzebami. Pasja, miłość, wspólna aktywność, dążenie do czegoś lepszego, to wszystko to, co mamy i chcemy Wam przekazać.

Jeżeli chcą Państwo poznać swojego psa i miło spędzić czas, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Zapraszam wszystkich aktywnych sportowo, rekreacyjnie oraz psich pasjonatów do działania.